نانوسیستم
 
صفحه اصلی كاتالوگ حساب کاربری شما سبدخرید

مجموعه نرم افزاری پرند (KING 38) - نسخه Home


مشاهده تصوير(هاي) بزرگ

كد: a1624

قيمت: 24,000 ت
10 روزه
24000 امتیاز
100 عدد

 
توضيحات
معرفی به دوست
نظرات

٪۵۰ هزینه کمتر، دسترسی به نرم‌افزارهای برابر 

یکی از سیاست های اصلی شرکت پرند، توجه و ارج نهادن به نظرات و نیازهای واقعی مشتریان گرامی می باشد. در همین راستا مجموعه نرم افزاری پرند در دو نسخه Home و Ultimate تولید شده تا تمامی کاربران حق انتخاب بر اساس نیاز خود را داشته باشند. 

نکته مهمی که بسیاری از کاربران به آن توجه نمی کنند، خرید محصولی بوده که بتواند نیازهای شما (و نه بیشتر از آن) را تامین کند. بر اساس این تعریف، تعداد نرم افزارهای قرار گرفته در یک مجموعه اهمیتی نداشته و مهم آن است که یک محصول با حداقل قیمت بتواند حداکثر نیازهای شما را تامین کند. به صورت کلی نرم افزارهای مورد نیاز کاربران به دو دسته نرم افزارهای اصلی و نرم افزارهای کاملا تخصصی تقسیم شده که نیاز اکثر کاربران با نرم افزارهای اصلی تامین می شود. از جمله برنامه های اصلی می توان به نسخه های مختلف ویندوز، آفیس، آنتی ویروس ها، نرم افزارهای ادوبی و ... اشاره کرد. 

نسخه خانگی مجموعه نرم افزاری پرند، شامل بیش از ۵۰۰ نرم‌افزار اصلی مورد نیاز شما در داخل دیسک ها بوده و کلیه برنامه‌های حذف شده نسبت به نسخه Ultimate که بیشتر جنبه تخصصی دارند، از طریق اتوران آنلاین قابل دریافت می‌باشند.

  
*
  
  
*

لطفا صبر كنيد...

برای تکمیل سفارش پرداخت نهايي را کلیک کنید