نانوسیستم
 
صفحه اصلی كاتالوگ حساب کاربری شما سبدخرید

Windows 8.1 Update 3


مشاهده تصوير(هاي) بزرگ

كد: pr1001

قيمت: 15,000 ت
10 روزه
15000 امتیاز

 
توضيحات
معرفی به دوست
نظرات

 

Windows 8.1 Update 3 به همراه شبیه ساز نصب

 

همان طور که می دانید سیستم عامل، مهمترین بخش نرم افزاری کامپیوتر به شمار رفته و کاربران، تمامی نیازهای مورد نظر خود را از طریق رابط کاربری که سیستم عامل در اختیارشان قرار می دهد، انجام می دهند. امروزه سیستم عامل های بسیاری در سطح جهان مورد استفاده قرار می گیرند که از جمله مهم ترین آنها می توان به ویندوز، مک و توزیع های مختلف لینوکس اشاره کرد. از آنجاییکه تقریبا اکثر کاربران در ایران از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنند، داشتن سورس اصلی و قابل اطمینان ویندوز یکی از نیازهای اصلی هر کاربری به شمار خواهد رفت. با توجه به درخواست های مکرر مبنی بر تولید سورس اصلی و بدون دستکاری ویندوز به صورت محصولی مستقل، شرکت پرند اقدام به تولید محصولی جدید شامل آخرین نسخه ویندوز به همراه اکتیویتور دائمی و راهنمای قدم به قدم نصب نموده است.

این محصول نسخه نهایی Windows 8.1 Update 3 شامل ویرایش های Pro with Media Center ،Pro ،Core و Enterprise در دو ساختار ٣٢ و ۶۴ بیتی می باشد. نرم افزار پیش نیاز NET Framework 3.5. به صورت پیش فرض در این نسخه قرار داشته و شما نیازی به نصب این نرم افزار نخواهید داشت. همچنین راهنمای کلیه مراحل نصب و فعال سازی ویندوز نیز به صورت چاپ شده به همراه محصول عرضه شده تا شما بتوانید قدم به قدم مراحل نصب ویندوز را انجام دهید.

یکی از ویژگی های منحصربه فرد این محصول، قرارگیری شبیه ساز نصب Windows 8.1 می باشد. این دستیار حرفه ای کلیه مراحل نصب را به صورت کامل برای شما شبیه سازی کرده و در هر مرحله از نصب ویندوز، شما با یک کلیک می توانید از راهنمایی آن استفاده کنید. پس از نصب ویندوز، بدون نیاز به اینترنت، با استفاده از اکتیویتور آفلاین قرار داده شده در داخل دیسک می توانید تمامی قسمت های ویندوز را فعال کنید. ویژگی متمایز این اکتیویتور، دائمی بودن و امکان دریافت آخرین آپدیت های عرضه شده توسط مایکروسافت پس از فعال سازی ویندوز می باشد.

همچنین در داخل دیسک، مجموعه ای کامل از مهم ترین نرم افزارهای پیش نیاز نظیر Visual C++ ،DirectX ،Adobe Flash Player ،Java Runtime ،.Net Framework و ... قرار داده شده تا در صورت نیاز بتوانید با نصب آنها برنامه های مورد نیازتان را نیز بدون مشکل اجرا نمایید.

  
*
  
  
*

لطفا صبر كنيد...

برای تکمیل سفارش پرداخت نهايي را کلیک کنید