نانوسیستم
 
صفحه اصلی كاتالوگ حساب کاربری شما سبدخرید

ANSYS 16 64bit


مشاهده تصوير(هاي) بزرگ

كد: gr1001

قيمت: 15,000 ت
10 روزه
15000 امتیاز
100 عدد

 
توضيحات
معرفی به دوست
نظرات

انسیس 16 ، 64 بیتی

نسخه کامل نرم افزار Ansys با تمام ابزارها و نرم‌افزارهای جانبی

• شامل Fluent 16، PolyFlow 16، AQWA 15، ICEM CFD 16 و...

• به همراه مجموعه داکیومنت های کامل برای انسیس 16

معرفی Ansys

Ansys نرم‌افزاری است که از روش المان محدود برای طراحی و تحلیل سازه‌ها و قطعات استفاده می‌کند.با این روش می‌توان هر قطعه و یا سازه پیچیده‌ای را با تجزیه به اجزای کوچک تجزیه و تحلیل کرد.
روش خاص این نرم‌افزار در تجزیه و تحلیل قطعات، آن را به قدرتمندترین نرم‌افزار شبیه‌سازی و تحلیل قطعات و سازه‌های مکانیکی تبدیل کرده است که در حال حاضر بسیار مورد استفاده مهندسین و دانشجویان مکانیک قرار می‏گیرد.قدرت و توانایی این نرم‌افزار در کنار بازار کار گسترده‌ای که دارد، باعث شده است که هر دانشجو یا مهندس مکانیکی خود را ملزم به فراگیری و استفاده از آن بداند.

ویژگیهای نسخه 16

در نسخه 16 پیشرفتهای بسیاری نسبت به نسخه‌های پیشین رخ داده که آنرا از هر جهت متمایز می‏سازد.امکاناتی همانند تحلیل و جداسازی قطعات کوچکتر از داخل قطعات پیچیده به صورت خودکار، تحلیل با دقت بیشتر و سریعتر، امکان تحلیلهای پارامتری پیچیده‌تر، تحلیل سازه‌های کامپوزیتی و دهها امکان جدید اضافه شده در این نسخه، آنرا نسبت به نسخه‏های قبلی بسیار قدرتمندتر می‌سازد.

مجموعه داکیومنت های 16 Ansys

در داخل دی وی دی دوم، مجموعه کاملی از داکیومنت ها، کتاب های الکترونیک و راهنماهای انسیس 16 به صورت PDF وجود دارد که شما را در استفاده از تمام قابلیت های این نسخه راهنمایی خواهد کرد.

راهنمای نصب فارسی

در داخل مجموعه راهنمای نصب به صورت فارسی و با تصویر، مراحل نصب را گام ‏به‏ گام به شما نشان می‏دهد.

  
*
  
  
*

لطفا صبر كنيد...

برای تکمیل سفارش پرداخت نهايي را کلیک کنید